Strona główna - Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ojca Pio w Pniewie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ojca Pio w Pniewie

OVERVIEW

This website parafiapniewo.info currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). I found two contacts and locations for parafiapniewo.info to help you contact them. This website parafiapniewo.info has been on the internet for six hundred and ninety-four weeks, twenty-four days, eleven hours, and thirty-seven minutes.
Locations
Online Since
Mar 2011

PARAFIAPNIEWO.INFO RANKINGS

This website parafiapniewo.info has seen variant levels of traffic all round the year.
Traffic for parafiapniewo.info

Traffic ranking (by month) for parafiapniewo.info

Traffic ranking by day of the week for parafiapniewo.info

PARAFIAPNIEWO.INFO HISTORY

This website parafiapniewo.info was registered on March 15, 2011. It is currently six hundred and ninety-four weeks, twenty-four days, eleven hours, and thirty-seven minutes young.
REGISTERED
March

BUSINESS AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PARAFIAPNIEWO.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiapniewo.info Mobile Screenshot of parafiapniewo.info Tablet Screenshot of parafiapniewo.info

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Sw. Ojca Pio PNIEWO csid7723289

Jozef Dudek

ul.Gryfinska 24 d

PNIEWO, 74-105

Consulting Service Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 35A lok. 1B

Warsaw, 02-672

PARAFIAPNIEWO.INFO HOST

I discovered that the main root page on parafiapniewo.info took nine hundred and eighty-four milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so therefore our parsers consider parafiapniewo.info not secure.
46.4.74.155

NAME SERVERS

dns11.linuxpl.com
ns11.linuxpl.com

I diagnosed that this website is weilding the Apache operating system.

Strona główna - Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ojca Pio w Pniewie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ojca Pio w Pniewie

CONTENT

This website parafiapniewo.info states the following, "NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL KRÓLUJ NAM CHRYSTE PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA." Our analyzers viewed that the website stated " 2 Niedziela po Wielkanocy - Miłosierdzia Bożego 08." The Website also said " 2 Niedziela po Wielkanocy 08. Kazimiera, Maria, Jułkowscy, Władysław Szymański. Dziękczynno-błagalna z okazji 80 urodzin Zbigniewa Jułkowskiego. Z R Szymczaków Jana, Mateusza, Stanisława, Patryka, Anne, Anne. Za Józefa i Annę Furtak."

VIEW SUBSEQUENT WEBSITES

Parafia NMP Królowej Polski w Podłężu

Marcin Gicala i Ewelina Psiuk. Mateusz Ptasznik i Karolina Gębska. Grzegorz Gądek i Paulina Jelonek. Sebastian Kloc i Agnieszka Krępa.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pokoju

Chorwacja Bośnia i Hercegowina Czarnogóra Albania Macedonia Serbia.

Parafia p.w. NMP Częstochowskiej w Archidiecezji Utrecht

Poolse Parochie OLV van Czestochowa. 2 i 4 sobota miesiąca. Steenstraat 7, 6828 CA Arnhem. Legtenbergerstraat 2-4, 7595 XB Weerselo. Kerkhoflaan 17, 6741 BN Lunteren. St Agnetenweg 90, 6545 AW Nijmegen-Lindenholt.

Parafia pw św Barbary w Porębie - Strona główna

Papieskie Białe Marsze w Porębie! Kolejna, tym razem 13 rocznica śmierci św. Jana Pawła II i charakterystyczne dla naszej parafii białe marsze. Polegają one na tym, że mieszkańcy kilku wiosek pieszo, ze śpiewem i modlitwą, wędrują do kościoła na Apel Jasnogórski, na którym razem z Maryją dziękują za dar Papieża Polaka. Galeria Zdjęć dostępna po kliknięciu na zdjęcie i ten link.

Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Krakowie

59 1240 1444 1111 0000 0937 1747. OGŁOSZENIA PARAFIALNE I INTENCJE MSZALNE. Msze święte w ciągu roku. Msze święte w lipcu i sierpniu. Ruchy, wspólnoty i grupy parafialne. ZAPRASZAMY DO PARAFIALNEGO ZESPOŁU CARITAS. ŻYCZENIA WIELKANOCNE ARCYBISKUPA MARKA JĘDRASZEWSKIEGO.